У ЦНАП впроваджено новий сервіс - єМалятко!

Дата: 21.10.2020 15:41

Сьогодні, 21 жовтня 2020 року, командою відділу "Центр надання адміністративних послуг" Шахівської сільської ради почато реалізацію комплексної послуги "єМалятко" з метою комфортного, максимально простого отримання послуг, пов’язаних з народженням дитини та за мінімальну кількість часу.

Відтепер, замість того, щоб подавати документи у кілька установ, батьки мають змогу за однією заявою у ЦНАП отримати набір послуг, що супроводжують народження дитини. Зокрема:

- державна реєстрація народження та визначення походження дитини;

- реєстрація місця проживання;

- реєстрація у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (присвоєння дитині номеру платника податків);

- внесення інформації про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису (УНЗР) в ньому;

- визначення належності новонародженої дитини до громадянства України;

- призначення допомоги при народженні дитини;

- призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

Дану послугу можна отримати в головному офісі ЦНАП с.Шахове та у віддаленому робочому місці адміністратора ЦНАП с.Золотий Колодязь.

Телефони для довідок:

(050)-015-04-46 ЦНАПс.Шахове