Шахівська сільська військова адміністрація
Донецька область, Покровський район

Документальний Онлайн-Проєкт «Розмова»: Розкажи Свою Історію

Дата: 23.10.2020 13:53
Кількість переглядів: 3336

 

Що таке "Розмова" : https://babynyar.org/ua/about-conversation

Цінності сучасної людини визначальні для Благодійного фонду «Меморіал Голокосту «Бабин Яр». Запрошуємо створити своєю історією документальний онлайн-проєкт «Розмова». Ми будуємо експозицію про спільне минуле й майбутнє країни. Ви можете онлайн поділитися своїми спогадами й думками, які є частиною колективної та персональної пам’яті, з яких історій складається досвід вашої родини, які події минулого вплинули на сприйняття сьогодення й заклали мрії на майбутнє. Залишаючись удома, прийдіть на зустріч і розкажіть про власне місце у світі.

Навіщо ви живете? Ви любите? Вас зраджували? Як ваші родичі пережили Другу світову війну? Що знаєте про трагедію Бабиного Яру? Буваєте там? Дивуєтеся пропозиції перейменувати метро «Дорогожичі»? Обурюєтеся чи аплодуєте методам музейної мови? Маєте думку, як ушановувати пам’ять у 21 столітті? 

Ви можете розповісти онлайн нам усе, про що готові говорити. Проєкт-побачення з 50 000 українців, де глибину першої розмови створює кожен із нас історією свого життя. Ваша історія – документ часу, який заслуговує на більше ніж small talk.

Більше про учасників читай у події документального онлайн-проєкту РОЗМОВА.

Як працюватиме проєкт?

Поступово з кінця червня всі відео з’являтимуться на оновленому сайті проєкту.

Кожен із вас зможе проглянути своє відео або відео інших учасників, відфільтроване за тематичними категоріями: віком людини, професією, цінностями; ситуаціями, які її сформували. Із чисельністю учасників зростатиме й тематика розмов. Із кількістю тем додаватимуться способи пошуку й перегляду відео.

За бажанням кожен зможе доповнити записані розмови відеоселфі з додатково озвученими думками. Подібну розмову можна записати з будь-ким, хто вас цікавить, і розширити власними запитаннями.

Записані відео після модерації на відповідність законам будуть доступні для перегляду всім користувачам. Посилання на додатково записані відео та пропозиції запитань надсилайте на пошту rozmova@babynyar.org.

Як долучитися до проєкту?

Зголоситися на участь можуть усі повнолітні українці незалежно від статі, ідентичності, релігійних і політичних переконань.

Команді цікаві думки тих, хто лише починає шукати відповіді на складні запитання або вже має значний життєвий досвід. Від вас потрібне лише бажання стати частиною сучасної історії.

Для участі в проєкті клікніть на вибір зручного часу для розмови. Ми записуємо всі розмови онлайн за допомогою Zoom або зручного для вас відеододатку. Тривалість зустрічі – пів години. Ознайомтеся з інструкцією. Перелік запитань і тем, що звучатимуть під час розмови, можна проглянути попередньо

Сайт Благодійного фонду «Меморіал Голокосту «Бабин Яр» не є агітаційною платформою та майданчиком для розпалювання ворожнеч і нерівностей, що суперечать українському законодавству. 

Як розвинути проєкт?

Якщо відчуваєте інтерес стати інтерв’юером і приєднатися до команди проєкту, заповнюйте форму.

Знаєте, які соціальні групи залучити до розмови? 

Будемо вдячні за знайомство й рекомендації rozmova@babynyar.org.

Разом ми створимо портрет сучасного українця, де ваші правила життя визначають майбутнє.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано