#ЦифраДня

Дата: 06.11.2020 13:46

Земельний податок та оренда поповнили місцеві скарбниці Донеччини

на 964 мільйони гривень

• січень-жовтень 2020 року місцеві бюджети Донецької області отримали 964,3 млн грн плати за землю.
  • частину надходжень до місцевої казни забезпечують платники - юридичні особи, які за січень-жовтень поточного року вже перерахували 796,6 млн грн земельного податку та орендної плати за землі державної та комунальної власності, що складає майже 83% усіх надходжень.
  • свою чергу, фізичні особи перерахували 167,7 млн гривень, приріст додаткових надходжень по ним у 2020 році склав 8,1 млн грн, або 5,1 відсотків.
  • надходження земельного податку забезпечили платники м. Маріуполя – 216,5 млн грн, землекористувачі м. Слов’янськ поповнили бюджети на 110 млн грн, а м. Покровськ – на 105,9 млн гривень.

Податкова Донеччини нагадує корисні посилання на офіційні сторінки Державної податкової служби України: Telegram - t.me/tax_gov_ua, Facebook - fb.com/TaxUkraine, YouTube - youtube.com/TaxUkraine.

#плата_за_землю,#надходження, #ДПС_Донеччина