Мова - духовне багатство народу.

Дата: 07.11.2020 13:08

Згідно з указом президента 9 листопада оголошено Днем української писемності та мови. Мова - це найбільше і найдорожче добро кожного народу, це його багата скарбниця, в яку народ складає всі свої сподівання, роздуми, досвід,почування.

На мовному конкурсі у Парижі у 1934 році її визнано третьою найбільш красивою мовою за такими критеріями, як фонетика, лексика, фразеологія й будова речення.

В бібліотеці до цього свята створена книжкова виставка "Буде мова - буде і народ". Епиграфом виставки є слова відомої поетеси Л. Костенко: "Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирають мову".

На виставці до уваги відвідувачів представлені твори як класиків, так і книги сучасних майстрів українського слова.

Серед дітей була проведена вікторина "Мовний Всезнайко", під час якої діти показали, що вони добре знають свою рідну мову. На заході діти читали свої улюблені вірші про мову.