#ЦифраДня

Дата: 10.11.2020 15:46

На Донеччині виявлено незаконний експорт сільгосппродукції

•
  • боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного управління ДПС у Донецькій області встановлено факти щодо незаконної реалізації сільськогосподарської продукції за межи митної території України.
  • ході аналітичного дослідження податківцями Донеччини спільно з Прокуратурою Донецької області виявлено та задокументовано факти вивезення за межі митної території України сільськогосподарської продукції, походження якої не встановлено, підприємством, що має ознаки фіктивності, без сплати будь-яких податків та повернення валютної виручки. Сума легалізованих коштів склала понад 22 млн гривень.
  • даними матеріалами в Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано кримінальне провадження за ст. 205-1, ст. 209, ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України.

Податкова Донеччини нагадує корисні посилання на офіційні сторінки Державної податкової служби України: Telegram - t.me/tax_gov_ua, Facebook - fb.com/TaxUkraine, YouTube - youtube.com/TaxUkraine.

#РуйнуванняСхем, #перевірки, #ДПС_Донеччина