Про організацію освітнього процесу в школі з використанням дистанційного навчання

Дата: 12.11.2020 12:25

Міністерство освіти і науки

Шахівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Шахівської сільської ради Добропільського  района Донецької області

85050, Донецька область, Добропільський район, с.Шахове, вул..Шкільна,1а

Телефон – (06277) 91-1-64  е-mail ok-nakaz@ukr.net

НАКАЗ

Від 11.11.2020                                                                                  №

Про організацію освітнього процесу в школи

з використанням дистанційного навчання

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2020 року №956, «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №641, розпорядження голови Шахівської сільської ради від 11.11.2020 №413 «Про переведення Шахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів на дистанційну форму навчання» та рішення педагогічної ради від 11.11.2020 протокол №3 з питання організації освітнього процесу в школі з використання технологій дистанційного навчання, з метою запобігання поширенню розповсюдження захворюваності серед учасників освітнього процесу

НАКАЗУЮ:

1. Заборони проведення освітніх, культурних, спортивних, інших масових заходів та відвідування закладу освіти її здобувачами 3 12.11.2020 по 23.11.2020р.
  2. Відповідно до Положення про дистанційне навчання, затверджене наказом МОН України від 25.04.2013 року №466, листа МОН України від 02.11.2020 № 4/9-609 «Щодо організації дистанційного навчання» забезпечити виконання освітніх програм шляхом організації освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання, що не передбачає відвідування закладу освіти її здобувачами. Основною формою організації освітнього процесу за дистанційним навчанням є самостійна робота.
  3. Охоплення роботою педагогічних працівників відбувається відповідно до годин педагогічного навантаження.
  4. Для організації освітнього процесу використовувати:
    1. Наступні технології дистанційного навчання: електронну пошту, скайп-дзвінки, вайбер-групи, форуми, соціальні мережі, онлайн-уроки, онлайн-тести, телефонні дзвінки, хмарні сервіси тощо, що включають:

4.2. Наступні сервіси: «Освіторія», сайт Британської ради, онлайн-уроки, онлайн- тести, хмарні сервіси, vseosvita.ua., naurok. сom.ua, LearningApps.оrg, Instagram, Messenger, ,Classroom, Skype, Facebook, YouТube, Viber.

4.3. Спільною платформою для організації всього освітнього процесу вважати платформу Classroom.

1.  Усім учителям:

5.1.У кожному класі відновити вайбер-групу «Наш клас» та вайбер-групи з кожного предмета, де розміщувати завдання для учнів та відповіді учнів.

5.2.Оцінки за виконані завдання надсилати учням на їхні індивідуальні сторінки.

5.3. Проводити для учнів індивідуальні консультації в телефонному режимі.

5.4.Завдання дублювати на сайті школи на сторінці «Дистанційне навчання" з 12.11.2020 р.

5.5.Завдання розробляти відповідно до розкладу занять та календарних планів.

5.6.Для оцінювання учнів обирати різні форми дистанційного навчання, в тому числі скап-дзвінки, електронна пошта, вайбер-посилання тощо.

5.7. Облік занять та навчальних досягнень учнів вести в зошитах, пристосованих під журнал, із наступним перенесенням записів і оцінок у класні журнали.

1.  Практичному психологу Редчиць Н.В. і здійснювати психолого-педагогічний супровід педагогічного процесу та окремих учнів. Матеріали поширювати через вайбер-групи та сайт школи. У телефонному режимі проводити індивідуальні консультації для учнів.
  2.  Класним керівникам із використанням технологій дистанційних навчання:

7.1. Постійно інформувати учнів щодо заходів запобігання поширення хвороби та дій у випадку захворювання.

7.2. Здійснювати педагогічний супровід освітнього процесу.

7.3. Проводити індивідуальні бесіди виховного характеру та бесіди з ОБЖ

7.4. Через вайбер-групу «Наш клас» постійно знайомити учнів та батьків щодо організації занять з учнями за допомогою дистанційних технологій.

1.  Завгоспу школи Придворову С.В..:

8.1. Забезпечити підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, необхідного температурного режиму та охорони закладу освіти.

8.2. У разі виникнення надзвичайних ситуацій негайно повідомляти особисто в.о.директора школи Паничеву А.М. в телефонному режимі.

1.  Даний наказ довести до відома учасників освітнього процесу шляхом оприлюднення на сайті школи.
  2.  Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

В.о. директора школи _______________ А.М.Паничева