Увага! Відключення електроенергії!

Дата: 13.11.2020 12:31

Шановні жителі Шахівської громади, за повідомленням Криворізького РЕМ:

Добропільською групою підстанцій разом з Криворізьким РЕМ будуть вестися роботи на лінії електромережі, тому відбудеться планове відключення електроенергії:

16 листопада 2020 року з 09:30 до 17:00 в населених пунктах Шахівської сільської ради: Шахове («хутір»), Нове Шахове, Никанорівка, Суворове, Іванівка, Вільне та Дорожнє.

17 листопада 2020 року з 09:00 до 17:00 в населених пунктах Шахівської сільської ради: Новоторецьке, Бойківка та Коптєве.

18 – 19 листопада 2020 року з 09:00 до 17:00 в усіх населених пунктах Шахівської сільської ради: Шахове, Торецьке, Никанорівка, Нове Шахове, Вільне, Іванівка, Дорожнє, Суворове, Бойківка, Маяк, Новоторецьке, Володимирівка, Коптєве, Панківка, Веселе, Грузьке, Лідине, Кучерів Яр, Новотроїцьке.

виконавчий комітет Шахівської сільської ради