Толерантність врятує світ

Дата: 14.11.2020 11:17

16 листопада в усьому світі відзначається Міжнародний день толерантності. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Деклорацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етносу, сексуальної орієнтації, кольору шкіри.

До цієї дати в бібліотеці створена книжкова виставка "Толерантність врятує світ", на якій до уваги відвідувачів представлена література, в якій йдеться про повагу до людей з іншим поглядом до життя, з іншим кольором шкіри. Для дітей був проведений захід "Толерантність - потреба сьогодення". Бібліотекар розповіла  дітям про зміст цікавих книг, представлених на виставці, порекомендувала дітям їх прочитати. Навчання принципам толерантності починається з дітей, яких варто вчити поважати їнших, відстоювати власну позицію.