Дата: 09.11.2020 17:00

Фото без опису9 листопада в школі відзначили День української писемності та мови.Відзначають його на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Саме з нього, вважають дослідники, і починається писемна українська мова. Учні долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності. Його писали усі охочі і небайдужі до української мови - вся країна. Мова – це наша неоціненна спадщина, з якою ми не розлучаємося протягом всього життя. Слово – це початок усіх наук. Це джерело, яке постійно потрібно збагачувати, доповнювати, навчати, адже “слово до слова і зложиться мова”.

Акція #Мова_моя_ для_мене, як_мати_єдина #  https://www.facebook.com/100023877974338/videos/863908914415033