Тиждень енергозбереження

Дата: 13.11.2020 17:26

Україна має значні природні ресурси та унікальне навколишнє середовище, але водночас є однією з найбільш екологічно забруднених країн регіону та однією з країн світу, де енергія використовується найменш ефективно.

11 листопада відзначається Міжнародний день енергозбереження.

З 09 по 13 листопада в школі  пройшов Тиждень енергозбереження.

Упродовж тижня проведено комплекс заходів, направлених на популяризацію та пропаганду економічних, екологічних та соціальних переваг енергозбереження та забезпечення виховання у учнів ощадливого ставлення до використання паливно-енергетичних ресурсів.

Мета цього заходу: виховання екологічної свідомості у дітей, звернення  уваги до проблем   використання енергії, економії енергоресурсів, охорони  навколишнього  середовища; створення мотивації для заощадження ресурсів та енергії, розвитку  творчого  мислення, уяви, уваги, практичних навичок у користуванні  електроприладами.

• Виставка малюнків, приурочених темі енергозаощадження «Як використовувати електроприлади вдома» (1-4 класи) та «Енергоефективність - справа кожного» (5-11кл.) https://youtu.be/sLNvEzh5QKM;
  • Бесіди на теми: «Як можна економити електроенергію вдома»,  «Енергозбереження як складова енергетичної безпеки України», «Споживай енергію розумно» (1 – 11класи);
  • Перенляд мультфільму «Добре  світло» (1-4 класи);
  • Перегляд відеороликів про економне використання енергоресурсів. (5 -11 кл.)
  • Виховні години  «Енергозбереження та енергоефективність», «Енергозбереження в побуті», «Енергозбереження - найдешевше і економічо чисте джерело енергії» (2 -11кл.).