СНІД - загроза людства

Дата: 01.12.2020 11:28

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема.

Чума ХХІ-го століття, як часто сьогодні назмвають СНІД, була офіційно відкрита 5 червня 1981 року в США. Синдром набутого імунодефіциту в останні роки поширюється зі швидкістю епідемії.

Вперше цей день відзначався 1 грудня 1988 року.

Проблемам ВІЛ/СНІДу присвячена книжкова виставка "Скажемо СНІДу - НІ!", яка експонується в бібліотеці. Бібліотекарем був надрукован буклет "СНІД - Синдром Байдужості до Свого Життя", в якому стисло, дохідливо розповідається про історію хвороби, її профілактику. З відвідувачами була проведена бесіда "СНІД - знання проти страху", під час якої бібліотекар розповіла про те, як передається ця хвороба, як запобігти захворюванню.