Донецькі аудитори впродовж січня – вересня 2020 року провели моніторинг 117 процедур закупівель на суму  майже 430  млн. грн.

Дата: 02.12.2020 13:54

Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області протягом січня –вересня 2020 року провели моніторинг 117 процедур закупівель товарів, робіт та послуг на суму майже 430  млн. грн.

За результатами таких заходів державного фінансового контролю аудитори встановили порушень у сфері закупівель за всіма 117  процедурами закупівель.

Через виявлені порушення у сфері закупівель попереджено витрачання коштів за 22 процедурами закупівель загальною вартістю 282 млн. грн., з них: відмінено 19 торгів на суму 258 млн. грн. та розірвано договорів на суму майже 24 млн. грн.

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю складено 9 протоколів про адміністративне правопорушення за порушення законодавства про закупівлі за статтею 164-14 КУпАП, до адміністративної відповідальності  притягнуто 2 особи, сума штрафу становить майже 14 тис. грн.