#ЦифраДня

Дата: 03.12.2020 12:55

Майже 963 мільйони грн отримали місцеві громади Донеччини від «спрощенців» регіону

За 11 місяців 2020 року платники Донецького регіону, що обрали спрощену систему оподаткування обліку та звітності, перерахували до місцевих бюджетів 962,5 млн грн єдиного податку.

В порівнянні з минулорічними показниками загальна сума єдиного податку зросла на 5 відсотків. За рахунок такого приросту місцеві громади отримали на 48,9 млн грн більше, ніж у 2019 році.

У структурі перерахованого до місцевих скарбниць єдиного податку найвагомішу частку надходжень, а це 68,5%, сплачено фізичними особами-підприємцями – 659,1 млн гривень. Натомість, внесок юридичних осіб складає 303,4 млн грн, з них 196,9 млн грн забезпечили сільскогосподарські товаровиробники – платники єдиного податку 4 групи.

Податкова Донеччини нагадує корисні посилання на офіційні сторінки Державної податкової служби України: Telegram - t.me/tax_gov_ua, Facebook - fb.com/TaxUkraine, YouTube - youtube.com/TaxUkraine.

Крім того, у нас теж є YouTube-канал  https://www.youtube.com/channel/UCzcW1e1XnPo_Qc6oV6XP3YQ

Підписуйтесь на офіційні канали податкової служби, щоб не пропустити важливе!

#ЄдинийПодаток, #надходження, #ДПС_Донеччина