#ЦифраДня

Дата: 11.12.2020 09:31

Від продажу підакцизних товарів громади Донеччини отримали більше 236 мільйонів гривень

З початку року у Донецькій області продавці підакцизної продукції сплатили 236,5 млн грн акцизного податку, що на 15,4 млн грн більше, ніж у січні-листопаді минулого року. Щомісячні надходження платежу у 2020 році склали 21,5 млн гривень.

Традиційно, найбільше цього податку за 11 місяців поточного року спрямувала до міської казни бізнес-спільнота м. Маріуполя – 87,7 млн грн, до бюджету м. Краматорська надійшло 62,1 млн грн, скарбниця громади м. Покровська отримала 24,7 млн грн, а місцевий бюджет м. Бахмута забезпечено 18,4 млн гривень.

Нагадаємоп'ятивідсотковий акцизний податок сплачують суб’єкти підприємництва, які вроздріб реалізують алкогольну продукцію і тютюнові вироби, маючи відповідні ліцензії. Платіж повністю зараховується до бюджету тієї території, де здійснюється торгівля.

Податкова Донеччини нагадує корисні посилання на офіційні сторінки Державної податкової служби України: Telegram - t.me/tax_gov_ua, Facebook - fb.com/TaxUkraine, YouTube - youtube.com/TaxUkraine.

Крім того, у нас теж є YouTube-канал  https://www.youtube.com/channel/UCzcW1e1XnPo_Qc6oV6XP3YQ

Підписуйтесь на офіційні канали податкової служби, щоб не пропустити важливе!

#АкцизнийПодаток, #надходження, #ДПС_Донеччина