Шахівська сільська військова адміністрація
Донецька область, Покровський район

Увага! Проведення конкурсу на заміщення посади...

Дата: 11.12.2020 09:47
Кількість переглядів: 1353

Фото без опису

 

Відповідно до частини другої ст. 13 Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року №200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору» Шахівська сільська ради оголошує конкурс на заміщення посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Шахівської сільської ради».

Юридична адреса комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Шахівської сільської ради»: с. Шахове, вул.М.Ф.Чернявського, 5.

Основними напрямками діяльності центру є:

- виявлення громадян, які мають право на надання соціальних послуг, визначення (оцінювання) їх індивідуальних потреб у наданні соціальних послуг;

- забезпечення якісного надання громадянам, які перебувають у складній життєвій ситуації і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання, соціальних послуг;

- сприяння громадянам без визначеного місця проживання в отриманні паспорта, інших документів, оформленні різних видів допомог, передбачених чинним законодавством, та пенсії, реєстрації місця перебування, надання допомоги в оформленні документів до інтернатних установ системи соціального захисту та у відновленні документів, майнових та житлових прав.

Приймання документів від претендентів здійснюється з 08.00 до 16.00 години з 11 грудня 2020 року по 21 грудня 2020 року.

Документи приймаються відділом організаційно-правової роботи Шахівської сільської ради Донецької області за адресою: с. Шахове, вул. М.Ф.Чернявського,14, другий поверх.

Для участі в конкурсі претендент особисто подає та/або надсилає електронною поштою такі документи:

- заяву про участь у конкурсі за визначеною формою (зразок заяви тут);

- належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- довідку про відсутність судимості;

- перспективний план розвитку комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Шахівської сільської ради».

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

У разі подання заяви та документів лише електронною поштою претендент до проходження перевірки на знання норм відповідного законодавства України додатково подає власноручно підписану заяву.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: вища освіта другого рівня за ступенем магістра та спеціальністю відповідної галузі знань; стаж роботи у відповідній сфері діяльності на керівних посадах нижчого рівня – не менше 5 років.

Претенденти не допускаються до участі в конкурсі у разі:

- неподання ними повного пакета документів;

- невідповідності кваліфікаційним вимогам, визначеним Довідником кваліфікаційних характеристик професій працівників «Випуск 80 «Соціальні послуги», затвердженим наказом Мінсоцполітики від 29.03. 2017 № 518;

- наявності не знятої або не погашеної в установленому законом порядку судимості, заборони займати відповідні посади або займатися певними видами діяльності.

Відповідальна особа за надання інформації про конкурс та прийняття документів - спеціаліст І категорії з кадрової роботи відділу організаційно-правової роботи Шахівської сільської ради - Макаревич Наталя Анатоліївна, електронна пошта:

shahivska.otg@depfin.dn.gov.ua, телефон 050-281-09-28.

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано