Дата: 11.12.2020 10:00

Шахівська сільська ради оголошує прийняття пропозицій щодо кандидатур до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору від суб’єктів системи надання соціальних послуг, визначених статтею 8 Закону України «Про соціальні послуги». Пропозиції приймаються до 21 грудня  2020 року.

Примітка: згідно статті 8 Закону України «Про соціальні послуги» суб’єктами системи надання соціальних послуг є:

1) уповноважені органи у сфері надання соціальних послуг;

2) отримувачі соціальних послуг;

3) надавачі соціальних послуг;

4) об’єднання працівників системи надання соціальних послуг;

5) об’єднання надавачів соціальних послуг;

6) об’єднання отримувачів соціальних послуг.