Фахівці Ліги ділових і професійних жінок провели навчання для фахівців Шахівської ОТ

Дата: 15.12.2020 10:34

В рамках проекту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в умовах децентралізації», за підтримки МОМ, Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії та Агенції США з міжнародного розвитку (USAID), а також Меморандуму про співпрацю між Шахівською ОТГ і Донецькою Лігою ділових і професійних жінок (ДОЛДПЖ), фахівці Ліги провели навчання для фахівців Шахівської ОТГ.

А саме було проведено дві робочі он-лайн зустрічі за темами:

- «Торгівля людьми: основні поняття, види експлуатації, кроки безпеки»

- «Взаємодія суб’єктів НМВ в умовах децентралізації»

За результатами другої робочої зустрічі та обговорення вищевказаної інформації була прийнята резолюція, в якій учасники виклали своє бачення подальших кроків з покращення діяльності структур, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми у Шахівській ОТГ.