Засідання виконавчого комітету Шахівської сільської ради

Дата: 15.12.2020 11:23

Шахівська сільська рада повідомляє, що 23 грудня 2020 року о 10:00 в актовій залі адмінбудівлі сільської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.

1. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету на 2021 рік.

Доповідач: Сидоренко Т.Б. – секретар сільської ради

2.Про підтвердження адреси по житловому будинку.

Доповідач: Сидоренко Т.Б. – секретар сільської ради

3. Про закріплення за закладами освіти території обслуговування.

Доповідач: Курінна М.В. – спеціаліст І категорії відділу освіти та соціально-гуманітарної роботи

4.Про погодження Програми національно-патріотичного виховання на території Шахівської територіальної громади на 2021-2025 роки.

5. Про бюджет Шахівської сільської територіальної громади на 2021рік.

Доповідач: Новікова О.М. - начальник відділу фінансово-економічного та інвестиційного розвитку

6. Про заходи по підготовці та проведенню приписки юнаків 2004 року народження  до призовної дільниці Добропільського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Доповідач: Гамій Г.Г. – спеціаліст І категорії з питань реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб

7. Про призначення уповноваженої особи та структурного підрозділу з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми на території Шахівської сільської ради.

Доповідач: Сидоренко Л.О. – провідний спеціаліст відділу освіти та соціально-гуманітарної роботи

8. Про затвердження Програми стимулювання громадян України, направлених Добропільським об’єднаним міським територіальним центром комплектування та соціальної підтримки для проходження військової служби за контрактом у збройних силах України на 2021-2025 роки.

Доповідач: Шапко Ю.О. – завідувач сектору соціального захисту населення

9. «Про влаштування на  перебування малолітньої Дейко Дар’ї Ігорівни, 21 березня 2019 року народження до КНП «КРАМАТОРСЬКИЙ БУДИНОК ДИТИНИ «АНТОШКА».

Доповідач: Пихтєєва Є.А. – начальник служби у справах дітей

10. Про доцільність позбавлення батьківських прав Заварзіної Ганни Леонідівни відносно малолітньої Заварзіної Емми Леонідівни.

Доповідач : Пихтєєва Є.А. – начальник служби у справах дітей