Шахівська територіальна громада

Увага! Проведення конкурсу на заміщення посади...

Дата: 17.12.2020 11:45

ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

оголошує конкурс

на заміщення вакантної посади спеціаліста ІІ категорії з мобілізаційної роботи

Основні професійні та кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

- вища освіта не нижче ступеня бакалавра;

-  впевнене користування ПК  та оргтехнікою;

- вільне володіння державною мовою;

- без вимог до стажу роботи.

Згідно з чинним законодавством іспит складається державною мовою письмово на знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції» та інших законодавчих актів України, з урахуванням специфіки функціональних повноважень.

Необхідні документи:

заява на ім’я голови конкурсної комісії, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби, особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, копії документів про освіту, копія паспорта, копія ідентифікаційного номера, копія військового квитка (за наявності),  декларація про доходи за 2019 рік, дві фотокартки розміром 4х6, письмова заява, в якій особа повідомляє про те, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону, або копія довідки встановленої форми про результати такої перевірки.

Термін подачі документів:

30 календарних днів від дня публікації оголошення.

Довідки за телефоном:   050-281-09-28 (з 8-00 до 16-00 години з понеділка по п`ятницю)

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру оплати та умов праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень, тощо надається за адресою: 85050, Донецька область, Добропільський район, с. Шахове, вул. М.Ф. Чернявського, 14 (будівля сільської ради, 2 поверх).