Святий Миколай завітав до закладів освіти Шахівської сільської ради...

Дата: 18.12.2020 14:52

Зима дуже багата на свята, і відкриває календар одне із найулюбленіших свят для малюків – День Святого Миколая.

Малюки  завжди з нетерпінням очікують  на 19 грудня. Адже саме в цей час на кришталевих санях їде до нас з неба Святий Миколай.

Таке свято завітало і в заклади освіти Шахівської сільської ради.  Всі вихованці  з великим хвилюванням очікували на Свято Миколая. І ось настав цей довгожданий момент.

Солодкі подарунки від ПрАТ «VESKO» і ПрАТ "Глини Донбасу" сьогодні отримали учні 1-4 класів та вихованців дошкільних навчальних закладів, які було надано у рамках програми соціального партнерства у вигляді спонсорської допомоги.

Слова подяки хотілося б висловити приватним акціонерним товариствам «VESKO», яке очолює генеральний директор компанії Цимарман Евгеній Віталійович і "Глини Донбасу" (керівник: Ткач Ігор Васильович) :

Ваша підтримка – свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання. Від щирого серця бажаємо Вам і вашій великій команді здоров’я, злагоди, достатку, миру й душевного спокою.