Дата: 30.12.2020 10:58

Виконавчий комітет Шахівської сільської ради щиросердно висловлює подяку глинодобувним підприємствам ПрАТ «Веско» та ПрАТ «Глини Донбасу» за солодкі подарунки, які було надано у рамках програми соціального партнерства у вигляді спонсорської допомоги для дітей дошкільних та загальноосвітніх закладів Шахівської сільської ради до Дня Св. Миколая та новорічного свята.

Хочемо  ще раз подякувати вам за багаторічну працю і висловити надію на подальше співробітництво.

Ми високо цінуємо вашу допомогу.

Щиро вітаємо Вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Хай новий рік принесе добробут та благополуччя в Ваші сім’ї, мир та затишок у Ваш дім, достаток та радість у Ваші родини. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, натхнення в роботі та успіхів у всіх добрих починаннях, надії на краще майбутнє, стабільності і впевненості у завтрашньому дні!!!
З повагою та найкращими побажаннями
!