Новий рік у нашій школі

Дата: 30.12.2020 15:18

Новий рік – це яскраве, урочисте і веселе свято. Хай надія і віра в себе і свої сили надихає на здійснення найзаповітніших ваших мрій.

30  грудня у школі було проведено конкурсно-розважальну програму для учнів 5-11 класів «З новим роком, друзі!».  Діти отримали масу задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів, проявили спритність та ерудованість у конкурсах. Всі отримали позитивні емоції.

По завершенню свята діти отримали солодкі подарунки від ПрАТ «VESKO» і ПрАТ "Глини Донбасу", які було надано у рамках програми соціального партнерства у вигляді спонсорської допомоги.

Бажаємо всім Вам, аби новий рік приніс мир, спокій, справедливість та здоров'я, радість і впевненість у завтрашньому дні.