До уваги платників! З 01 січня 2021 року – нові рахунки для сплати податків, зборів та ЄСВ

Дата: 04.01.2021 14:21

Головне управління ДПС в Донецькій області інформує, що відповідно до постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 року № 807-IX «Про утворення та ліквідацію районів» та статті 4 Закону України від 08.07.2010 № 2464- VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» з 01 січня 2021 року запроваджуються нові рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевого бюджетів та зарахування коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Звертаємо увагу, що кошти сплачені платниками з 01.01.2021 на старі рахунки за надходженнями не будуть зараховуватись Казначейством, а повертатимуться платникам, як нез'ясовані платежі.

Додатково інформуємо, що всі рахунки для зарахування платежів до Державного бюджету України, місцевих бюджетів та єдиного соціального внеску розміщені на офіційному порталі Головного управління ДПС у Донецькій області (розділ «Бюджетні рахунки») за посиланням:https://dn.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/.