#ЦифраДня

Дата: 06.01.2021 10:04

Рекордний мільярд гривень отримали місцеві громади Донеччини від представників малого бізнесу

За 2020 рік підприємці, що обрали спрощену систему оподаткування обліку та звітності, перерахували до місцевих бюджетів 1018,7 млн грн єдиного податку. В порівнянні з минулорічними показниками загальна сума єдиного податку зросла на 51,4 млн гривень.

ГУ ДПС у Донецькій області нагадує, що для підприємців першої або другої груп ставка єдиного податку визначається у відсотках від розміру мінімальної заробітної плати, затвердженої на 01 січня поточного року. Таким чином, з 1 січня ставки єдиного податку для ФОП в 2020 році складають:

для І групи (10% від розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб) – 227,0 грн на місяць;

для ІІ групи (20% від розміру мінімальної зарплати) – 1200 грн на місяць.

Податкова Донеччини нагадує корисні посилання на офіційні сторінки Державної податкової служби України: Telegram - t.me/tax_gov_ua, Facebook - fb.com/TaxUkraine, YouTube - youtube.com/TaxUkraine.

Крім того, у нас теж є YouTube-канал  https://www.youtube.com/channel/UCzcW1e1XnPo_Qc6oV6XP3YQ.

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX» t.me/infoTAXbot та підписуйтесь на офіційні канали податкової служби, щоб не пропустити важливе!

#ЄдинийПодаток, #надходження, #ДПС_Донеччина