Виконавчий комітет Шахівської сільської ради висловлює подяку ПрАТ «Веско»...

Дата: 06.01.2021 11:33

Виконавчий комітет Шахівської сільської ради висловлює подяку ПрАТ «Веско» за подарунки (іграшки) до Святвечора та Різдва. Подарунки було надано у рамках програми соціального партнерства за участю громадської організації «Добре Поле», дітям, які опинились у складних життєвих обставинах. Подарунки передані дітям за участю сектору соціального захисту населення, старост сіл сільської ради та відділу освіти та соціально-гуманітарної роботи Шахівської сільської ради.

Від щирого серця дякуємо за підтримку та бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін Вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану дітям. Ми цінуємо вашу допомогу.

З повагою та найщирішими побажаннями!