Прийом документів для оформлення житлової субсидії розпочато...

Дата: 15.01.2021 10:07

Шановні жителі громади, спеціалістами сектору соціального захисту населення Шахівської сільської ради розпочато прийом документів для оформлення житлової субсидії.

Заяви з необхідними документами приймаються від громадян лише через Інтегровану інформаційну систему «Соціальна громада».

Перелік документів:

1. заяву про призначення житлової субсидії (за встановленою формою);
  2. декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії (за встановленою формою);
  3. паспорт або інший документ, що посвідчує особу громадянина, який подає заяву (всих членів сім’ї)
  4. реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП);
  5. розрахункові рахунки на комунальні послуги (електроенергію, водопостачання, вивіз сміття);
  6. розрахунковий рахунок відкритий у відділення банку;
  7. довідка про склад сім’ї.
  8. Заява і декларація можуть бути надіслані поштою або в електронному вигляді з використанням інформаційних систем.

Звертатися за адресою: с. Шахове, вул. М.Ф. Чернявського, буд. 5а – ЦПАН, тел. 050-015-04-48