Засідання виконавчого комітету Шахівської сільської ради

Дата: 15.01.2021 14:02

Шахівська сільська рада повідомляє, що 20 січня 2021 року о 10.00 в актовій залі адмінбудівлі сільської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Шахівської сільської ради з дотриманням всіх протиепідемічних норм.

Порядок денний:

1. Про внесення змін до додатку 1 рішення виконавчого комітету сільської ради від 20.11.2020 № 4.

Доповідач: Пихтєєва Є.А. – начальник служби у справах дітей

2. Про відзначення учнів за визначні досягнення в спорті, культурі, творчості.

Доповідач: Доповідач: Курінна М.В. – спеціаліст І категорії відділу освіти та соціально-гуманітарної роботи

3. Про стан виконавської дисципліни, забезпечення вимог законодавства щодо розгляду звернень громадян.

Доповідач: Павленко М.В. – спеціаліст І категорії з документообігу та звернень громадян.

4. Про затвердження маршрутів і розклад руху шкільних автобусів.

Доповідач: Шейко О.О.- начальник відділу освіти та соціально-гуманітарної роботи.

5. Про затвердження переліку об’єктів та видів суспільно корисних робіт для порушників за несплату аліментів на утримання дитини, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт, на 2021 рік.

Доповідач: Кучеренко Г.В. – провідний спеціаліст з юридичних питань відділу організаційно-правової роботи.

6. Про затвердження переліку об’єктів та видів безоплатних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт, на 2021 рік.

7. Про затвердження переліку об’єктів та видів безоплатних суспільно корисних робіт для засуджених до покарання у вигляді громадських робіт, на 2021 рік.

8. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій на адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Шахівскої сільської ради.

Доповідач: Омельченко А.Р. –    начальник  відділу ЦНАП.

Проєкти рішень виконачого комітету тут.