Шахівська сільська військова адміністрація
Донецька область, Покровський район

#Коментар_від_ДПС

Дата: 20.01.2021 16:01
Кількість переглядів: 328

Фото без опису

 

За 2020 рік податковий борг по Донецькій області скорочено на понад 360 мільйонів гривень

 

Як повідомило Головне управління ДПС у Донецькій області, працівники управління по роботі з податковим боргом продовжує роботу зі стягнення податкового боргу з платників, які несумлінно відносяться до виконання своїх обов’язків.

Чинним законодавством визначено вичерпний перелік заходів, які застосовуються до платників податків з метою погашення існуючого податкового боргу. Так, протягом 2020 року фахівцями ГУ ДПС у Донецькій області з цією метою проведено опис майна боржників у податкову заставу на загальну суму 281,3 млн гривень. Від реалізації майна, що перебуває у податковій заставі, до бюджету надійшло 3,5 млн гривень.

В рахунок погашення податкового боргу за вказаний період до зведеного бюджету надійшло 170,8 млн грн, в т.ч. до державного бюджету 115,6 млн грн, до місцевих бюджетів – 55,2 млн гривень.

При цьому, до суду подано 587 позовів про стягнення податкового боргу на загальну суму заборгованості 351,8 млн гривень.

На підставі прийнятих судових рішень до банківських установ спрямовано 44,7 тис. інкасових доручень, за результатами яких до бюджету стягнуто 8,5 млн гривень.

Як прокоментувала Марина Погосян, заступник начальника Головного управління ДПС у Донецькій області - за результатами роботи у 2020 році сума податкового боргу, яка обліковувалась у платників Донецької області на початок минулого року, зменшена у абсолютному значенні на понад 360 млн гривень.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано