#ЦифраДня

Дата: 25.01.2021 10:12

Порушники у сфері застосування РРО додатково сплатили в бюджет майже 3 мільйони гривень

Останнім часом чи не найбільш важливішим напрямком роботи підрозділів управління податкового аудиту ГУ ДПС у Донецькій області є контроль за суб’єктами господарювання у сфері застосування РРО.

Так, за 2020 рік працівниками підрозділів фактичних перевірок управління аудиту області проведено 259 перевірок щодо контролю за здійсненням розрахункових операцій, за результатами яких донараховано штрафних санкцій 6,2 млн грн, до бюджету надійшло 2,9 млн гривень.

ГУ ДПС у Донецькій області акцентує увагу, що з 1 січня 2021 року РРО або Програмні РРО повинні застосовувати підприємці-платники єдиного податку другої - четвертої груп, які реалізують:

• технічно складні побутові товари, що підлягають гарантійному ремонту;
  • ювелірні та побутові вироби з дорогоцінних металів та дорогоцінного/напівдорогоцінного каміння;
  • лікарські засоби та вироби медичного призначення, надають платні послуги у сфері охорони здоров’я.

Податкова Донеччини нагадує корисні посилання на офіційні сторінки Державної податкової служби України: Telegram - t.me/tax_gov_ua, Facebook - fb.com/TaxUkraine, YouTube - youtube.com/TaxUkraine.

Крім того, у нас теж є YouTube-канал  https://www.youtube.com/channel/UCzcW1e1XnPo_Qc6oV6XP3YQ.

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно і безпечно за допомогою сервісу «InfoTAX» t.me/infoTAXbot та підписуйтесь на офіційні канали податкової служби, щоб не пропустити важливе!

#пРРОсто, #перевірки, #ДПС_Донеччина