Мобільний додаток 101...

Дата: 27.01.2021 08:43

Шановні громадяни! Нагадуємо, що викликати рятувальників мешканці Донеччини можуть також через мобільний додаток «101». Застосунок не замінить телефонні звернення до ДСНС, а розширить можливості.

Через безкоштовний додаток “101 – Донецька область” можна зробити екстрений виклик, повідомити про надзвичайну подію або дізнатися більше про першу домедичну допомогу.

Додаток адаптований для людей з особливими потребами. Якщо такі особливості є, це треба вказати при реєстрації. Також необхідно ввести своє ім’я, прізвище, місто та номер телефону. На цей номер приходить СМС з кодом для підтвердження реєстрації.

Якщо натиснути “екстрений виклик”, диспетчер отримає повідомлення за 3 секунди. Місцезнаходження того, кому потрібна допомога, встановлять автоматично. Користуватися цією опцією, підкреслюють розробники, варто лише в життєво небезпечних ситуаціях. За хибний виклик  передбачений штраф від 51 до 119 гривень.