Шість мільйонів сердець

Дата: 27.01.2021 14:00

27 січня - трагічна дата. І не тільки для українського народу, який увіковічнив у своїй пам’яті, закарбував на кожному серці жахливі роки Другої світової війни, а й для інших держав, громадяни яких опинилися під прицілом нацистів, що безжально переслідували і знищували європейських євреїв і ромів.

Сьогодні ми долучаємося до Всеукраїнської акції «Шість мільйонів сердець». Шість свічок у пам'ять про шість мільйонів жертв Голокосту запалить кожен учень, аби ще раз підняти тему людської честі та гідності, залишити у своєму серці трагічний спогад, щоб більше ніколи не допустити повторення тих жахливих подій.

Також на першому поверсі школи діє інформаційний простір «27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту», де висвітлено матеріали Українського інституту національної пам’яті, основне гасло якого – «Життя людей – скарб, найвища цінність, втрата яких – трагедія».