Шахівська територіальна громада

День рідної мови

Дата: 21.02.2021 15:30

Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато з того, чим може пишатися наш народ. Як море починається з річки, так українське слово – з писемності.

До Дня рідної мови у нашій школі відбулися незвичайні заходи, у ході яких школярі, працюючи в команді, користувалися вже набутими знаннями, пізнавали нове, ділилися враженнями від своїх відкриттів. Так, учні 6-го й 10-го класу стали учасниками мовних фотоквестів, семикласників закрутила «Мовознавча круговерть», а 8-ий і 9-ий класи зібралися на мовно-літературній регаті. Протягом заходів вихованці проявляли свої найкращі здібності: гостроту розуму, інтуїцію, ерудованість, а також чемність і вихованість. Дізнатися більше про історію української мови, знайти відповіді на питання всі охочі мали змогу у шкільній бібліотеці, де запишалася книжкова виставка «Мова – глибина тисячоліть».

Плекаймо ж материнське слово, нехай воно стане для нас оберегом!