Натхненне слово Кобзаря

Дата: 06.03.2021 10:33

Щовесни, коли тануть сніги

і на рясті засяє веселка,

Повні сил і живої снаги

Ми вшановвуємо пам'ять Шевченка.

9 березня ми відзначаємо день народження великого сина українського народу, геніального поета, художника, мислителя Т.Г. Шевченка.

Він прожив усього 47 років, із яких 24 був у кріпацтві, 10 років мучився в солдатський неволі на засланні, і всього 13 років був вільною людиною.

В бібліотеці до цієї дати була оформленна виставка-портрет "Вічне слово Кобзаря", на якій до уваги відвідувачів представлені твори поета, його малюнки, а також  книги, в яких розповідається про життевий та творчій шлях Шевченка.

була проведена літературна вікторина "Шевченкове слово в віках не старіє". На заході діти читали улюблені поетичні твори поета.