ЯК ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ ЗА ЕЛЕКТРОННОЮ ЧЕРГОЮ, ВИКОРИСТОВУЮЧИ СЕРВІСИ ВЕБПОРТАЛУ ПФУ

Дата: 10.03.2021 09:21

Щоб записатись на прийом до спеціаліста необхідно увійти до особистого кабінету на порталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Просто наберіть пошуковий запит «Портал ПФУ» або перейдіть за адресою https://portal.pfu.gov.ua/

Увійдіть до особистого кабінету будь-яким способом, наприклад за ЕЦП.

Після чого необхідно обрати з лівого меню пункт «Запис на прийом».

У наступному вікні натисніть на кнопку «Записатися на прийом».

Наступним кроком заповніть всі рядки, обравши орган ПФУ вашої області, сервісний центр та тему прийому, після чого натисніть на кнопку для завантаження розкладу та оберіть бажану дату та час прийому.

Вам буде показано вікно з обраними параметрами запису на прийом. Якщо Вас все влаштовує натисніть кнопку «Записатися на прийом».

Після успішного оброблення вашого запиту інформація про запис буде відображатись у вашому списку «Мої записи на прийом».