Чітка співпраця з роботодавцями

Дата: 12.03.2021 15:36

Основне завдання служби зайнятості – «працювати на випередження»,  удосконалювати роботу з роботодавцями для отримання позитивного результату в укомплектуванні вакансій та забезпеченні безробітних роботою. Важливою умовою підтримки стабільної ситуації на ринку праці є взаємодія та чітка організація роботи центру зайнятості з роботодавцями.

Так, фахівцями Добропільського МЦЗ на постійній основі проводяться зустрічі з роботодавцямиПід час таких зустрічей інформують про послуги служби зайнятості для роботодавців та населення, які надаються у тому числі і дистанційно, через електронні сервіси, детально зупинилися на компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування та компенсації витрат роботодавцю на оплату праці за працевлаштування на умовах строкових трудових договорів зареєстрованих безробітних з числа ВПО.

В ході спілкування фахівчині з’ясували потребу в кадрах та отримали інформацію про наявність вільних робочих місць.