14 березня в Україні відзначають День українського добровольця

Дата: 14.03.2021 10:32

Рішення про його відзначення було прийнято 17 січня 2017 року Постановою № 1822 Верховної Ради України «Про встановлення Дня українського добровольця».

З метою зміцнення патріотичного духу, підвищення суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань у нашій школі було проведено низку виховних заходів, під час яких учні читали вірші, переглядали тематичні відеоролики, створювали малюнки на підтримку захисників добровольчих підрозділів, шукали додаткову інформацію про добровольчі батальйони, ставали учасниками інтелектуальної гри «Герої нескореної Батьківщини», розкривали таємниці назв та символіки добровольчих формувань (за матеріалами відділу національного виховання ДоноблІППО). Учні із захопленням і тривогою сприймали почуте й побачене, адже питання територіальної цілісності України вже сьомий рік поспіль ятрить кожне українське серце. Тому нагальним питанням, що постало перед сьогоденням, є прищеплення любові й пошани до своєї Батьківщини, адже саме в руках молодого покоління наше з вами спільне майбутнє.