14 березня – День українського добровольця

Дата: 15.03.2021 11:06

День українського добровольця — свято, що відзначається в Україні 14 березня. В цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону. День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості. З нагоди Дня добровольця у школі на 15-16.03.2021 заплановано проведення заходів:

• виховні години "Вони для нас виборюють життя" 5-11 кл.;
  • година історії "Події листопада 2013 - лютого 2014 року в Україні, участь у них добровольчих формувань" 9 кл;
  • перегляд документального фільму "Добровольці" 8-11 кл.