Місцеві бюджети Донеччини отримали більше 2,3 млрд гривень

Дата: 23.03.2021 11:13

#ЦифраДня

Місцеві бюджети Донеччини отримали більше 2,3 млрд гривень

За січень-лютий 2021 року місцеві бюджети Донецької області поповнилися на 2 млрд 312 млн грн, що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року більше на 256 млн гривень.

Основна частка надходжень до місцевих бюджетів припадає на податок на доходи фізичних осіб (70% від усіх надходжень). За січень-лютий 2021 року зібрано більше 1 млрд 607 млн грн цього податку, що перевищує минулорічні показники на 203 млн гривень.

Крім того, представники спрощеної системи оподаткування перерахували до бюджету 245,7 млн грн (11%), що на 17,5 млн грн більше аналогічного періоду минулого року.

Також вагоме місце в наповненні місцевої казни займає плата за землю (8%), надходження якої з початку року становили 190 млн грн, що на 10 млн грн перевищує дані минулого року.

Більшу частину відрахувань забезпечили платники м. Маріуполя – 777,2 млн грн (майже 34% від загальних надходжень до місцевих бюджетів), підприємці м. Покровськ поповнили бюджет на 300,9 млн грн (13%), м. Краматорськ – 241,7 млн грн (10,5%), м. Бахмут – 231,8 млн гривень (10%).

Головне управління ДПС у Донецькій області акцентує увагу, що стабільне і ритмічне забезпечення коштами місцевих бюджетів надає  можливість фінансувати заходи щодо створення комфортних умов для громадян усього Донецького регіону.

Підписатися на Facebook

fb.com/TaxUkraine

www.facebook.com/tax.donetsk

Підписатися на Telegram-канал