Шахівська територіальна громада

Конкурс малюнків

Дата: 24.03.2021 10:44

23 березня у 19 ДПРЗ нагородили переможців міського етапу Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну  та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!».

Перед нагородженням, для дітей, їхніх батьків та вчителів відбулася екскурсія пожежно-рятувальною частиною. Гостям показали пожежну техніку, обладнання та бойовий одяг. Всі охочі змогли відчути себе рятувальником, примірявши пожежне спорядження. Наприкінці заходу присутнім продемонстрували виїзд пожежної техніки за сигналом «Тривога!».

У відвідувачів надовго залишаться позитивні спогади від побаченого та спілкування зі справжніми пожежними.