ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я

Дата: 07.04.2021 09:27

У рамках Всесвітнього дня здоров'я у школі серед учнів 6-10 класів було проведено Здоров'язберігаючий челендж. Тема- пандемія коронавірус COVID -19. Десятикласниці нагадали учням, які симптоми у коронавірусу, як протікає захворювання і що робити, коли є очевидні симптоми. Хлопці 9 класу розповіли іншим, як захистити себе в умовах пандемії та навчили правильно мити руки з милом. Учні 8 класу ще раз показали, як правильно одягати, носити та знімати захисні маски. А семикласники озвучили правила особистої гігієни, які захистять нас від багатьох інфекцій. Усі побажали один одному здоров'я.

Учні ж молодшої ланки створили фотоколаж, де виділили основні напрямки здоров'язберігаючих технологій.

Фотоколаж до Дня Здоров'я ми виготовляли.

І всі Дні шкільні Здоров'я з гумором згадали.

Як ходили до криниці.

Як куліш варили.Фото без опису

Немає опису світлини.

Про усі оці події

Фоторепортаж зробили.

Бережіть себе і будьте здорові!