Засідання виконавчого комітету Шахівської сільської ради

Дата: 13.04.2021 08:39

Шахівська сільська рада повідомляє, що 21 квітня 2021 року о 09:00 відбудеться засідання виконавчого комітету Шахівської сільської ради.

1.Про затвердження порядку повідомної реєстрації колективних договорів виконавчими органами Шахівської сільської ради.

Доповідач: Кучеренко Г.В. – провідний спеціаліст з юридичних питань відділу організаційно-правової роботи

2. Про повідомну реєстрацію колективного договору між адміністрацією  та трудовим колективом товариства з обмеженою відповідальністю «ДАКС» на 2021-2025 р.р.

3. Про повідомну реєстрацію колективного договору між адміністрацією  та трудовим колективом товариства з обмеженою відповідальністю АГРОПРОМИСЛОВИЙ КОМПЛЕКС «БЕКОН» на 2021-2025 р.р.

4. Про повідомну реєстрацію колективного договору між адміністрацією  та трудовим колективом Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Шахівської сільської ради» на 2021-2025 р.р.

5. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Шахівської сільської ради №16 від 13.07.2017 «Про затвердження переліку посадових осіб, які уповноважені на складання протоколу про адміністративне правопорушення та інструкції з оформлення матеріалів про адміністративне правопорушення».

6. Про внесення змін до складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Шахівської сільської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету № 8 від 20.11.2020.

7. Про присвоєння поштової адреси

8. Про присвоєння поштової адреси

9. Про уточнення поштової адреси

Доповідач: Сидоренко Т.Б. – секретар сільської ради

10. Про затвердження акту обстеження стихійних сміттєзвалищ на території Шахівської ОТГ.

Доповідач: Сєргєєв О.О. – провідний спеціаліст з питань екології

11. Про надання дозволу на вчинення нотаріальних дій (дарування земельної ділянки на користь неповнолітнього Подлєсного Івана Миколайовича, 11 серпня 2003 року народження).

Доповідач: Пихтєєва Е.А.- начальник служби у справах дітей

12. Про надання дозволу на вчинення нотаріальних дій (дарування земельної ділянки на користь неповнолітньої Подлєсної  Дар'ї  Миколаївни, 27 жовтня 2004 року народження)

Доповідач: Пихтєєва Е.А.- начальник служби у справах дітей

13. Про погодження положень про проведення турнірів з волейболу та настільного тенісу на честь В.О. Чернишова.

Доповідач: Шейко О.О. – начальник відділу освіти та соціально-гуманітарної роботи

14. Про погодження Програми стимулювання розвитку неолімпійської спортивної дисципліни «Козацький двобій» на території Шахівської сільської ради на 2021 рік.

15. Про погодження надання статусу юридичної особи Торецькому, Шахівському та Золотоколодязькому сільським будинкам культури та погодження статутів.

16. Про погодження зміни засновника Володимирівського та Никанорівського сільських будинків культури та погодження статутів.

17. Про погодження встановлення меморіального каменю Підкуйко М.А., огорожі та банеру та погодження тексту.

18. Про погодження Програми «Шкільний автобус» на 2021-2025 роки.

19. Про погодження Положення про порядок використання шкільних автобусів.

20. Про погодження Положення про конкурс на посаду директора комунального закладу загальної середньої освіти Шахівської сільської ради та складу конкурсної комісії.

21. Про облаштування та приведення до норм вулично-шляхової мережі, до яких прилягає територія освітніх закладів Шахівської сільської ради.

22. Про надання матеріальної допомоги громадянам України до Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС до 26 квітня.

Доповідач: Шапко Ю.О. – завідувач сектору соціального захисту населення

23.Про надання матеріальної допомоги громадянам України, направлених Добропільським об’єднаним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України у 2021 році, а саме: Паскарь Михайлу Івановичу, 28.12.1969 р.н.

Доповідач: Шапко Ю.О. – завідувач сектору соціального захисту населення

Проєкти рішень тут.