ЕЛЕКТРОННИЙ СЕРВІС ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ «ПЕНСІЙНИЙ КАЛЬКУЛЯТОР»

Дата: 19.04.2021 16:18

В особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України громадяни можуть скористатись зручною послугою. “Пенсійний калькулятор” – інструмент який розраховує прогнозований розмір майбутньої пенсії за віком або загальним стажем.

Дані для обчислення автоматично завантажуються з Реєстру застрахованих осіб або вводяться користувачем вручну, відповідно записів трудової книжки та інших документів про стаж. Після розрахунку сервіс надає суму прогнозованої пенсії та протокол на дату звернення.

УВАГА

Пенсійні послуги можна отримувати онлайн, лише ввівши номер телефонуабо банківської карти

Детальна відео-інструкція за посиланням :

Звертаємо увагу, що консультацію з будь-якого питання можна отримати, звернувшись за телефонами «гарячих» ліній Фонду 06-277-2-89-04(м. Добропілля), 06-269-2-15-83(смт. Олександрівка).