Міжнародний День Землі

Дата: 22.04.2021 21:44

Щорічно 22 квітня відзначається Міжнародний День Землі - свято, що ознаменувало початок сучасного екологічного руху. Мета цього дня - звернути увагу на проблеми навколишнього середовища. Слоган Дня Землі 2021 - "Відродити нашу Землю".

Сьогодні представники шкільної молодіжної організації «#ВЕКТОРПЛЮС» і класні колективи нашої школи закликали внести свій маленький вклад у справу захисту та відновлення довкілля: очистити від сміття берег улюбленої річки, посадити дерево, сприяти збереженню флори й фауни, хоча б на один день відмовитись від користуванням автотранспортом. Учні 9 класу разом із класним керівником Чумак Г. О. взяли участь у Всеукраїнському конкурсі "Година Землі" від освітнього порталу "На Урок", третьокласники (класний керівник Н.П. Іскра) стали учасниками вікторини «НУШ. Земля – планета Сонячної системи». Семикласники на уроці біології здійснили навчально-виховну екскурсію "Першоцвіти", вчилися дбайливо ставитися до тваринного та рослинного світу учні 8 класу під час уроку-гри "Дивовижне поруч". Десятикласниці занурилися у світ дикої природи, проглянувши фільм "У світі дикої природи".

Земля – це величезний дар, ресурси якого буде неможливо використовувати вічно. Саме тому слід піклуватися про оточуюче нас середовище протягом життя. Збережемо планету разом!

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять, люди сидять та у приміщенні