Шахівська територіальна громада

ВІТАЄМО ІЗ ЗАВЕРШЕННЯМ І МІЖНАРОДНОГО (VII ВСЕУКРАЇНСЬКОГО, XVII ВСЕКРИМСЬКОГО) ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «ЗМАГАЙМОСЬ ЗА НОВЕ ЖИТТЯ!», ПРИСВЯЧЕНОГО ЛЕСІ УКРАЇНЦІ!

Дата: 26.04.2021 15:17

Цьогоріч конкурс-фестиваль був присвячений 150 - річчю з дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) – видатної української письменниці та громадського діяча, однієї з найяскравіших зірок національної та світової культури та набрав неабияких масштабів! У семи номінаціях конкурсу змагалися більше сімнадцяти тисяч учасників, а загальна кількість причетних до цієї події складає (за приблизними підрахунками членів журі) більше, ніж п’ятдесят тисяч поціновувачів таланту Лесі Українки та її дитячої творчості.

Ми горді тим, що серед десятків тисяч шанувальників палкого Лесиного слова, члени журі вирізнили учнів нашої школи! Серед переможців опинилися: Максименко Яна - ІІ місце (номінація «Твір»; наставник Чумак Г.О.), Ляментовський Артем – ІІІ місце (номінація «Декламація»; наставник Голубенко А.О.), Мундяк Маргарита – ІІ місце (номінація «Декламація»; наставник Домашова Г.В.), а наймолодший учасник конкурсу, учень 1 класу, Барлет Назар – отримав «Подяку» в номінації «Декламація» (наставник Максименко О.В.). Також сертифікати учасників отримали 8 наших конкурсантів. Сьогодні ми взяли нову вершину! Усі молодці! Ви на вірному шляху!