Шахівська територіальна громада

ПІДПИСАННЯ УГОДИ ПРО СПІВПРАЦЮ З НІМЕЧЧИНОЮ

Дата: 15.02.2021 11:36

В рамках проєкту «Спеціальна програма підтримки Східної України» Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ), від імені Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку та Шахівська громада підписали Угоду про співпрацю. Предметом співпраці за Угодою є виконання заходів з ремонту для проекту:

Золотоколодязька амбулаторія загальної практики - сімейної медицини №2 за адресою: Донецька область, Добропільський р-н, с. Золотий Колодязь, вул. Патріотична 25-Б

що полягають у створенні або покращенні умов надання послуг користувачам, включно з такими категоріями населення як особи похилого віку, маломобільні, соціально незахищені та вразливі групи.