Проєкти рішень виконавчого комітету

Дата: 05.12.2021 13:48

15.12.2021

1Про схвалення проєкту бюджету Шахівської сільської територіальної громади на 2022 рік.

2. Про повідомну реєстрацію колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом відділу освіти та соціально-гуманітарної роботи Шахівської сільської ради на 2021-2026 роки.

3. Про повідомну реєстрацію колективного договору між адміністрацією та проспілкович комітетом первинної профспілкової організації комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Шахівської сільської ради» на 2022-2026 роки.

4. Про повідомну реєстрацію колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом комунального закладу Шахівської сільської ради «Золотоколодязька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» на 2021-2026 роки

5. Про надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів комунальною установорю «Центром надання соціальних послуг Шахівської сільської ради.

6. Про покладання обов’язків із проведення державної реєстрації актів цивільного стану та призначення відповідальної особи за зберігання бланків свідоцтв, що видаються органом державної реєстрації актів цивільного стану

7. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету на І півріччя 2022 року.

8. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів Максименко Яні Сергіївні.

9.Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів Кузнецовій Наталії Олександрівні.

10. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів Кузнецовій Анастасії Олександрівні.

11. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів Крайній Любові Олександрівні.

12. Про надання статусу малолітній Прокопенко Анні - Марії Віталіївні.

13. Про надання статусу малолітньому Прокопенко Богдану Віталійовичу.

14.Про надання статусу малолітньому Прокопенко Олегу Віталійовичу

15. Про надання статусу неповнолітній Голобородько Вероніці Олександрівні.

16. Про доцільність позбавлення батьківських прав громадянки Василенко Наталії Василівни

17. Про надання статусу малолітній Василенко Марині Вікторівні.

18. Про надання  дозволу опікуну Кулішовій Н.І. на укладання та підписання договору оренди землі.

19. Про надання матеріальної допомоги громадянам України, які переміщуються з районів проведення антитерористичної операції (ООС) та проживають на території Шахівської сільської ради у 2021 році.

20. Про надання матеріальної одноразової грошової допомоги учасникам бойових дій.