Шановні мешканці Шахівської територіальної громади, які є споживачами Добропільського ВУВКГ КП «Компанія «Вода Донбасу» (с. Золотий Колодязь)!

Дата: 17.05.2021 12:02

Повідомляємо Вас:

З 01.05.2021року у селі Золотий Колодязь починається поливний сезон. Згідно вимогам Законів України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», «Про житлово-комунальні послуги», «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» облік водопостачання здійснюється за показниками повірених приладів обліку води або за затвердженими нормами на всі надані послуги Добропільським ВУВКГ.

При наявності індивідуального приладу обліку води нарахування здійснюється за фактичне водоспоживання, яке визнається по показникам приладу обліку води.

УВАГА:

Якщо у Вашому домоволодінні не встановлено прилад обліку води, розмір плати за полив присадибної ділянки визначається розрахунковим шляхом виходячи з норм, затверджених виконавчим комітетом Шахівської сільської ради.

Норма витрати на полив становить 10 літрів на добу на один квадратний метр присадибної ділянки, яка знаходиться під садом і городом, т.т. обробляється. Ця норма
є усередненою нормою на весь поливальний сезон з 01 травня до 01 вересня. Нарахування за полив здійснюється на фактично оброблювану площу присадибної ділянки під садом і городом, яка визначається згідно з генпланом БТІ та двосторонньому акту інвентаризації, в якому зазначено відомості про водоспоживання споживача. Оплата за полив 100 м2
за весь період поливного сезону (4 місяця - 123 дні) складає суму у розмірі 1619,17 грн.
з ПДВ.

Також варто зазначити, що у разі поливу присадибної ділянки за допомогою тимчасової водопровідної мережи (шланга) без встановленого приладу обліку води розрахунок витрати води проводиться за пропускною спроможністю труби вводу при швидкості води в ній 2 м/сек і дії її повним перерізом протягом годин подачі згідно
з затвердженим  графіком за весь період виявленого порушення. Якщо період поливу за допомогою тимчасової водопровідної мережи (шланга) не визначено розрахунок проводиться за останній поточний місяць (п.3.3. Правил… від 27.06.2008 №190).

Наприклад, вартість поливу за допомогою тимчасової водопровідної мережи
Д=15 мм (шланга) за 30 днів складає суму у розмірі 9039,96  грн. з ПДВ.

Пільги на полів, як на додатковий вид водоспоживання,
не поширюється.

Ми від щирого серця дякуємо нашим споживачів, які поважають працю наших співробітників і в цей нелегкий період знаходять можливість своєчасно оплатити за отримані послуги водопостачання та водовідведення.

Оплату за послуги з водопостачання та водовідведення можливо зробити в будь-якому відділенні банку, пошти, а також в касах ВУВКГ, які розташовані в службі реалізації:

-служба реалізації м. Добропілля (вул. Луганського, 2),

телефон для довідок (06277) 2 61 75:

-служба реалізації м. Білицьке (вул. Паркова, 5а),

телефон для довідок (062776) 21 26;

-служба реалізації м. Білозерське (вул. Пушкіна, 13),

телефон для довідок (062773) 22 36.

У мікрорайонах і віддалених районах міст періодично працює виїзний касовий апарат.

Також пропонуємо Вам зареєструватися на сайті www.abonentinfo.com.
В особистому кабінеті Ви отримаєте наступну інформацію:

-останні показання приладу обліку води;

-дата наступної держповірки  приладу обліку води;

-норми споживання;

-діючі тарифі на послуги з водопостачання та водовідведення.

У Вас буде можливість:

-передати поточні показання приладу обліку води;

-отримати повну розшифровку нарахувань за послуги з водопостачання та водовідведення;

-сформувати квитанцію для оплати за послуги з водопостачання
та водовідведення:

-здійснити оплату за послуги з водопостачання та водовідведення за допомогою банківської платіжної картки будь - якого банку.

Ми робимо все можливе, щоб у Ваших будинках і квартирах була вода.