Дата: 18.05.2021 16:07

Шановні друзі!

Луганська філія Державної установи «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України» проводить наукові дослідження щодо ідентифікації та позиціонування територіальних громад у Луганській і Донецькій областях з метою визначення шляхів подальшого розвитку цього регіону. Для нас є дуже важливою Ваша точка зору як безпосередніх учасників та творців цього процесу. Просимо Вас приділити п’ять хвилин Вашого часу, відповівши на питання анкети (посилання: https://forms.gle/DeXLTKjto8iGx8fj7). Опитування жодним чином не оцінює діяльність окремих людей та є анонімним. Якщо у Вас виникли питання або Вас цікавить кінцевий результат опитування – звертайтесь і ми радо Вам відповімо. Контактна інформація:

Гречана Світлана Іванівна – кандидат економічних наук, доцент, старший науковий співробітник Луганської філії ДУ «ІЕПД ім. В.К. Мамутова НАН України» тел.+380505289171, e-mailsvigrech@gmail.com

Щиро дякуємо за співпрацю.