Легальна праця – впевненість в майбутньому

Дата: 20.05.2021 14:58

20 травня юрисконсульт Добропільського міського центру зайнятості Альона Петрова провела інформаційний вебінар на тему «Легальна зайнятість».

Сьогодні детально розглянули права та обов’язки у сфері трудового законодавства та законодавства про зайнятість населення, про всі негативні наслідки неофіційного працевлаштування та упередження незаконного отримання коштів Фонду загальнообов’язкового держаного соціального страхування України на випадок безробіття.

Для присутніх було організовано перегляд презентаційних матеріалів та можливість отримати відповіді на запитання, які їх хвилюють.

Пд час заходу було розкрито наступні питання:

- переваги легальної зайнятості в Україні;

- порядок укладання трудового договору, цивільно-правової угоди, контракту;

- заходи захисту порушених прав і гарантій застрахованих осіб у трудовому законодавстві;

- відповідальність за порушення законодавства про зайнятість.

На завершення вебінару юрисконсультом центру зайнятості було наголошено на тому, що сьогодні кожен працівник сам мусить вирішувати, що є найголовнішим – жити одним днем, чи мати впевненість у майбутньому

У заході прийняли участь 9 зареєстрованих безробітних.