У поточному році бюджет Донеччини отримав єдиного внеску майже 4 мільярди гривень

Дата: 09.06.2021 13:53

#ЦифраДня

У поточному році бюджет Донеччини отримав єдиного внеску

майже 4 мільярди гривень

Єдиний внесок на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування - це обов’язковий внесок, який сплачують роботодавці з фонду оплати праці найманих працівників. Сплачуючи єдиний внесок, роботодавці гарантують працівникам наявність у них страхового стажу, що, безумовно, є запорукою пенсійного забезпечення у майбутньому. Адже наявність страхового стажу – це обов’язкова умова для отримання пенсійного забезпечення.

За період січень-травень 2021 року на спеціальні небюджетні рахунки, відкриті на Головне управління ДПС у Донецькій області, роботодавцями Донеччини було перераховано 3 млрд 992 млн гривень. Ці надходження на 661,2 млн грн перевищують надходження відповідного періоду минулого року.

Ще раз нагадуємо, що дотримання роботодавцями норм чинного законодавства є обов’язковою вимогою. За порушення трудового законодавства їм загрожують не лише чималі фінансові санкції та адмінштрафи, але й кримінальна відповідальність.

Якщо ви маєте справу з недобросовісним роботодавцем, або стали свідком порушення трудового законодавства, ви можете повідомити про цей випадок за допомогою мобільного додатку «Legal ZrPlat», розроблений Податковою Донеччини з метою оперативного реагування на ці порушення. Цей додаток можна завантажити на телефон засобами Play Market (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.solidpack.legalzrplat) або App Store (https://apps.apple.com/us/app/legal-zrplat/id1490703512?ls=1).

Підписатися на Facebook

fb.com/TaxUkraine

www.facebook.com/tax.donetsk

Підписатися на Telegram-канал